Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Všeobecný přehled - 4-letá gymnázia a odborné školy

Kód: 2530801

Úplný název:

Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Všeobecný přehled - 4-letá gymnázia a odborné školy (Husar Petr):

Autor a popis:

Husar Petr, Fragment, 176 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
113 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
 

Chcete se dostat na střední školu? Vyzkoušejte si přijímací zkoušky ze všeobecného přehledu nanečisto! S novou cvičebnicí, která obsahuje množství úloh ze všech oblastí, získáte sebedůvěru a u přijímaček se pak nenecháte vyvést z míry. Všechny úlohy jsou doplněny správným řešením.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Všeobecný přehled - 4-letá gymnázia a odborné školy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Všeobecný přehled - 4-letá gymnázia a odborné školy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Všeobecný přehled - 4-letá gymnázia a odborné školy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Všeobecný přehled - 4-letá gymnázia a odborné školy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Všeobecný přehled - 4-letá gymnázia a odborné školy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Všeobecný přehled - 4-letá gymnázia a odborné školy