Připravujeme se k certifikované zkoušce z češtiny, úroveň B1 (CCE B1)

Kód: 2463486

Úplný název:

Připravujeme se k certifikované zkoušce z češtiny, úroveň B1 (CCE B1) (Boccou-Kestřánková Marie, Hodousková Andrea, Pečený Pavel, Svrčinová Martina):

Autor a popis:

Boccou-Kestřánková Marie, Hodousková Andrea, Pečený Pavel, Svrči, Karolinum, 132 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
187 Kč (230 Kč)
  / ks  
koupit
 

Publikace je určena všem zájemcům o Certifikovanou zkoušku z češtiny pro cizince na úrovni B1 (CCE–B1), kterou pořádá Ústav jazykové a odborné přípravy Univerzity Karlovy v Praze (ÚJOP UK). Byla vytvořena nejen pro vyučující, kteří chtějí ke zkoušce připravovat své studenty, ale také pro kandidáty, kteří dané úrovně dosahují a s formátem zkoušky se chtějí seznámit sami. Uživateli jsou k dispozici jak konkrétní příklady jednotlivých úloh s návodem k jejich vypracování, tak metodická doporučení pro nácvik testovaných dovedností. Materiál obsahuje celkem tři kompletní cvičné sady testů (včetně klíče). Všechny poslechové texty jsou nahrány na doprovodném CD
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Připravujeme se k certifikované zkoušce z češtiny, úroveň B1 (CCE B1) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Připravujeme se k certifikované zkoušce z češtiny, úroveň B1 (CCE B1).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Připravujeme se k certifikované zkoušce z češtiny, úroveň B1 (CCE B1) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Připravujeme se k certifikované zkoušce z češtiny, úroveň B1 (CCE B1) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Připravujeme se k certifikované zkoušce z češtiny, úroveň B1 (CCE B1) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Čeština pro cizince

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Čeština pro cizince / Připravujeme se k certifikované zkoušce z češtiny, úroveň B1 (CCE B1)