Připravujeme životopis. Jak zvýšit své šance na získání zaměstnání, o které se ucházíte

Kód: 119-93-

Úplný název:

Připravujeme životopis. Jak zvýšit své šance na získání zaměstnání, o které se ucházíte (Corfield Rebecca):

Autor a popis:

Corfield Rebecca, Ekopress, 130 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
119 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
 

Každý, kdo hledá zaměstnání, potřebuje působivý, jasný a srozumitelný CV, který popisuje jeho vzdělání a profesní vývoj, jeho dovednosti, dispozice i praktické zkušenosti. Dobře připravený a individuálně „ušitý“ životopis je nedocenitelný a může významně zvýšit šance každého zájemce na získání pracovního místa, o které má zájem.
Tento překlad nového vydání anglického originálu Preparing Your Own CV poskytne odpovědi na všechny otázky spojené s přípravou životopisu; také návod a rady, jak si počínat při psaní průvodního/motivačního dopisu. Jsou zde uvedeny příklady životopisů k užití jako vzoru, každý jednotlivý životopis je okomentován, a nechybí návod krok za krokem v klíčových bodech jako: – prezentace sama sebe co možná nejlépe
– příprava životopisu tak, aby byl kdykoliv připraven k použití
– psaní působivého průvodního dopisu
– vytvoření elektronického životopisu pro skenování do databáze nebo na webové stránky.Publikace vám doporučí výrazy, které je vhodné použít při přípravě CV, poradí při prezentování silných stránek vaší osobnosti a naopak skrytí stránek slabých. Přehledný koncept knihy a srozumitelný výklad zajistí, že tento průvodce vás pohodlně provede úskalím sestavování životopisu a zajistí vám žádoucí pozornost jako uchazeči o zaměstnání.
Kniha obsahuje i kapitolu, která se zabývá sestavením životopisu a průvodního dopisu v anglickém jazyce, uvádí doporučené výrazy a obraty v angličtině, potřebná slovíčka a rady týkající se stylizace životopisu a motivačního dopisu, a to pro americkou i britskou angličtinu. Autorkou kapitoly je překladatelka knihy PhDr. Monika Kusinová, která je vyučující anglického jazyka na VŠE v Praze.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Připravujeme životopis. Jak zvýšit své šance na získání zaměstnání, o které se ucházíte do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Připravujeme životopis. Jak zvýšit své šance na získání zaměstnání, o které se ucházíte.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Připravujeme životopis. Jak zvýšit své šance na získání zaměstnání, o které se ucházíte (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Připravujeme životopis. Jak zvýšit své šance na získání zaměstnání, o které se ucházíte bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Připravujeme životopis. Jak zvýšit své šance na získání zaměstnání, o které se ucházíte doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Připravujeme životopis. Jak zvýšit své šance na získání zaměstnání, o které se ucházíte