Příroda a lidská duše - Kultivace celistvosti a společenství v roztříštěném světě

Kód: 8724957

Úplný název:

Příroda a lidská duše - Kultivace celistvosti a společenství v roztříštěném světě (Plotkin Bill): Kultivace celistvosti a spolecenství v roztríšteném svete

Autor a popis:

Plotkin Bill, Maitrea, 710 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
327 Kč (475 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Kniha nabízí zkonsolidovanou a neocenitelnou předlohu pro vnitřní a vnější vývoj - nejen individuální, ale rovněž kolektivní. Autor v ní definuje osm stadií lidského života a brilantně, bystře a mistrovsky popisuje kulturní a individuální úkoly pro každé z těchto stadií. B. Plotkin jako výzkumný psycholog studoval sny a změněné stavy vědomí dosahované prostřednictvím meditace, biologické zpětné vazby a hypnózy. Jako zakladatel a prezident Animas Valley Institute, prováděl od roku 1980 tisícovky lidí iniciačními přechody v přírodě. V současnosti působí jako ekoterapeut, hlubinný psycholog a průvodce v divoké přírodě, vede řadu zážitkových přírodních individuačních programů. Je autorem knihy Soulcraft - síla duše: brána do mysterií přírody a psychiky, vydala MAITREA v roce 2011).
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Příroda a lidská duše - Kultivace celistvosti a společenství v roztříštěném světě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Příroda a lidská duše - Kultivace celistvosti a společenství v roztříštěném světě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Příroda a lidská duše - Kultivace celistvosti a společenství v roztříštěném světě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Příroda a lidská duše - Kultivace celistvosti a společenství v roztříštěném světě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Příroda a lidská duše - Kultivace celistvosti a společenství v roztříštěném světě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Příroda a lidská duše - Kultivace celistvosti a společenství v roztříštěném světě