Přírodní katastrofy - Co, jak, proč? - svazek 43

Kód: 7238707

Úplný název:

Přírodní katastrofy - Co, jak, proč? - svazek 43 (Crummenerl Rainer):

Autor a popis:

Crummenerl Rainer, Fraus, 48 stran, jazyk - CZ, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
147 Kč (189 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Co se děje v nitru Země? Jak vznikají tropické cyklóny? Proč jsou zemětřesení? Kniha se zabývá naší planetou a přírodními pochody ohrožujícími člověka. Na první pohled se může zdát, že je Země v klidu, avšak v jejím žhavém jádru se ukrývá obrovská energie. Vody moří a oceánů vládnou nepředstavitelnou silou, ničivé bouře dokážou smést vše, co jim stojí v cestě. Neviditelné síly se mohou projevit zcela nečekaně. Země se začne třást, hory chrlí oheň, moře se dme vysokými vlnami, prudký déšť rozvodní řeky, vichřice po sobě zanechá hotovou spoušť. O takových a dalších přírodních katastrofách vypráví v tomto svazku encyklopedické řady CO-JAK-PROČ Rainer Crummenerl. Srozumitelně a se znalostí věci vysvětluje čtenářům příčiny přírodních jevů, upozorňuje na hrozící nebezpečí i na možnosti prevence. RNDr. Jan Kopp, Ph.D., geograf, vysokoškolský učitel Fakulty pedagogické Západočeské univerzity v Plzni, doplnil knihu údaji vztahujícími se k našemu životnímu prostředí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Přírodní katastrofy - Co, jak, proč? - svazek 43 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Přírodní katastrofy - Co, jak, proč? - svazek 43.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Přírodní katastrofy - Co, jak, proč? - svazek 43 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Přírodní katastrofy - Co, jak, proč? - svazek 43 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Přírodní katastrofy - Co, jak, proč? - svazek 43 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Přírodní katastrofy - Co, jak, proč? - svazek 43