Přírodopis 6, 1. díl - Obecný úvod do přírodopisu (pracovní sešit)

Kód: 7289846

Úplný název:

Přírodopis 6, 1. díl - Obecný úvod do přírodopisu (pracovní sešit) (kol.):

Autor a popis:

Kol., NOVÁ ŠKOLA, 48 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
37 Kč (39 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.2.2018 dopoledne. 
 

Pracovní sešit tvoří funkční celek s učebnicí přírodopisu pro 6. ročník, 1. díl a svým obsahem jí plně odpovídá. V úvodu je zařazena kapitola k opakování učiva přírodovědy z 1. stupně, na níž navazuje samotný vhled do přírodopisu. K jednotlivým tematickým celkům nabízí pracovní sešit teoretické úkoly k osvojování a procvičování probíraného učiva. Samozřejmostí jsou rozšiřující úkoly umožňující využití potenciálu nadanějších žáků. Zařazení krátkých informačních textů v úvodu každé kapitoly vede k porozumění a práci s textem. Nechybí opakovací úkoly se sebehodnocením a návrhy laboratorních prací. V úvodu každé kapitoly je krátký text, který má nejen edukační, ale i motivační funkci. Pochopení textu a navazující úkol rozvíjejí čtenářskou gramotnost, stejně jako řada úkolů pracovních sešitů, které vycházejí z porozumění textu uvedeného v učebnici. Jednotlivé celky jsou uzavřeny souhrnným opakováním a sebehodnoticí tabulkou. Úkoly v pracovních sešitech podporují rozvoj přírodovědné gramotnosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Přírodopis 6, 1. díl - Obecný úvod do přírodopisu (pracovní sešit) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Přírodopis 6, 1. díl - Obecný úvod do přírodopisu (pracovní sešit).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Přírodopis 6, 1. díl - Obecný úvod do přírodopisu (pracovní sešit) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Přírodopis 6, 1. díl - Obecný úvod do přírodopisu (pracovní sešit) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Přírodopis 6, 1. díl - Obecný úvod do přírodopisu (pracovní sešit) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Přírodopis 6, 1. díl - Obecný úvod do přírodopisu (pracovní sešit)