Přirozené funkce orgasmů při milování, porodu a kojení - Přímá cesta k transcedenci

Kód: 8724943

Úplný název:

Přirozené funkce orgasmů při milování, porodu a kojení - Přímá cesta k transcedenci (Odent Michel): Prímá cesta k transcedenci

Autor a popis:

Odent Michel, Maitrea, 132 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
155 Kč (225 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Tato kniha o mužských a ženských orgasmech přesvědčí kohokoliv, že lidskost se ocitá před nezbytnou, zásadní změnou. Díky vyspělým metodám asistovaného početí a císařských řezů, díky pokrokům anesteziologie a farmakologie a díky potravinářskému průmyslu, mohou dnes ženy dítě počít, porodit a také své novorozeně krmit, aniž by se musely spoléhat na vyplavení „hormonálního koktejlu lásky“. Lidská inteligence a vynalézavost udělala z hormonů lásky cosi nadbytečného. Zkusme se podívat do budoucnosti a zamysleme se nad naší civilizací v širším kontextu. V sázce je budoucnost lidstva.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Přirozené funkce orgasmů při milování, porodu a kojení - Přímá cesta k transcedenci do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Přirozené funkce orgasmů při milování, porodu a kojení - Přímá cesta k transcedenci.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Přirozené funkce orgasmů při milování, porodu a kojení - Přímá cesta k transcedenci (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Přirozené funkce orgasmů při milování, porodu a kojení - Přímá cesta k transcedenci bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Přirozené funkce orgasmů při milování, porodu a kojení - Přímá cesta k transcedenci doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Přirozené funkce orgasmů při milování, porodu a kojení - Přímá cesta k transcedenci