Příručka k určování ptáků se zaměřením na podrobný popis snadno zaměnitelných druhů

Kód: 7291245

Úplný název:

Příručka k určování ptáků se zaměřením na podrobný popis snadno zaměnitelných druhů (Vinicombe Keith): se zamerením na podrobný popis snadno zamenitelných druhu

Autor a popis:

Vinicombe Keith, Ševčík, 398 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
412 Kč (599 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Unikátní kniha, určená nejen zkušeným ornitologům, ale i laickým milovníkům ptáků. Jejím cílem není obsáhnout celou evropskou avifaunu, nýbrž popsat podobné, snadno vzájemně zaměnitelné druhy a usnadnit tak jejich určování v terénu. Je koncipována jako užitečný, a mnohdy nepostradatelný doplněk ke standardním určovacím klíčům. Podrobný popis zahrnuje samce, samice, mladé ptáky různých věkových skupin, ptáky v letu a také změny jejich vzhledu během roku, text je doplněn 1250 špičkovými ilustracemi.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Příručka k určování ptáků se zaměřením na podrobný popis snadno zaměnitelných druhů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Příručka k určování ptáků se zaměřením na podrobný popis snadno zaměnitelných druhů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Příručka k určování ptáků se zaměřením na podrobný popis snadno zaměnitelných druhů (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Příručka k určování ptáků se zaměřením na podrobný popis snadno zaměnitelných druhů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Příručka k určování ptáků se zaměřením na podrobný popis snadno zaměnitelných druhů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Příručka k určování ptáků se zaměřením na podrobný popis snadno zaměnitelných druhů