Prírucka pro automechanika - 3. prepracované vydání

Kód: 0852163

Úplný název:

Prírucka pro automechanika - 3. prepracované vydání (Gscheidle):

Autor a popis:

Gscheidle a kolektiv, SOBOTÁLES, 687 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
881 Kč (925 Kč)
  / ks  
koupit
 

Sekce: Zájmové

EUROPA SOBOTÁLES cz, novinka

Ceský preklad již 28. nemeckého vydání prináší souhrn všech potrebných informací pro automechaniky, autoelektrikáre, autoklempíre i pracovníky dalších profesí pusobících v oblasti autoopravárenství i ve výrobe automobilu. Jsou zde shrnuty základní údaje pocínaje výrobními postupy, materiály, stroji a prístroji používanými v autoprovozech a servisních dílnách, pohonnými hmotami a pomocnými látkami až po základy elektroniky, informatiky a ochrany životního prostredí v autoopravnách. Nejvetší pozornost je venována motoru, prenosu energie, podvozku, karoserii a elektrickým zarízením motorových vozidel. V samostatných kapitolách je zpracována problematika jednostopých a užitkových vozidel. Text vhodne doplnuje velké množství barevných ilustrací, grafu a tabulek. Oproti 1. a 2. ceskému vydání, která vyšla v nakladatelství Sobotáles v r. 2001, resp. 2002 je pripravované 3. ceské vydání cca o 50 stran rozšíreno. Krome rady aktualizací byla nove zarazena rada zcela nových informací zejména z oblasti využití elektroniky v moderních automobilech, recyklace a ochrany životního prostredí v autoopravárenství.
Kniha je urcena predevším studujícím stredních škol, dobre však poslouží i vyuceným automechanikum v autoprovozech, mistrum, technikum i pocetné obci domácích kutilu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Prírucka pro automechanika - 3. prepracované vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Prírucka pro automechanika - 3. prepracované vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Prírucka pro automechanika - 3. prepracované vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Prírucka pro automechanika - 3. prepracované vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Prírucka pro automechanika - 3. prepracované vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Prírucka pro automechanika - 3. prepracované vydání