Příšerný ženich a další příběhy mistrů hororu / The Spectre Bridegroom and Other Stories b

Kód: 7407309

Úplný název:

Příšerný ženich a další příběhy mistrů hororu / The Spectre Bridegroom and Other Stories b (kol.):

Autor a popis:

Garamond, 272 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
155 Kč (220 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.4.2018 dopoledne. 
 

Sbírka hororových povídek od amerických a britských autorů z celého spektra žánru. V Černém kocourovi z pera E. A. Poea se domácí mazlíček vrátí z mrtvých, aby vykonal pomstu na svém bývalém majiteli.
V povídce Soudcův dům od Brama Stokera se vydáme na tajemné panství s temnou historií, v jehož zdech se prohání hejno krys. Naopak Příšerný ženich Washingtona Irvinga je téměř hravé vyprávění, které několikrát převrátí čtenářské očekávání. Ani ostatní příběhy nezůstávají svému žánru nic dlužné a ukáží nám šílenstvím pokřivenou realitu či alchymistickou laboratoř. Díky dvojjazyčnému anglicko-českému vydání si čtenář může povídky vychutnat i v originální podobě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Příšerný ženich a další příběhy mistrů hororu / The Spectre Bridegroom and Other Stories b do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Příšerný ženich a další příběhy mistrů hororu / The Spectre Bridegroom and Other Stories b.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Příšerný ženich a další příběhy mistrů hororu / The Spectre Bridegroom and Other Stories b (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Příšerný ženich a další příběhy mistrů hororu / The Spectre Bridegroom and Other Stories b bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Příšerný ženich a další příběhy mistrů hororu / The Spectre Bridegroom and Other Stories b doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Thrillery

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Thrillery / Příšerný ženich a další příběhy mistrů hororu / The Spectre Bridegroom and Other Stories b