Přízrak Alubenu

Kód: 8808855

Úplný název:

Přízrak Alubenu (Kaspa Iva):

Autor a popis:

Kaspa Iva, KLIKA, 220 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
176 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.3.2018 dopoledne. 
 

Napínavý a tajemný příběh Sáry začíná v den jejích třináctiletých narozenin. Dosud veselou a šťastnou dívku najednou pronásleduje jedna zneklidňující událost za druhou. Nebyla by to ale ona, aby se nechala jen tak zastrašit, a s kamarádem Lukášem se rozhodnou přijít záhadám na kloub.
Nevinná zvědavost má však osudové následky. Oba kamarádi rovnýma nohama spadnou do napínavého dobrodružství v tajemném kraji, kde hned od samého začátku musí čelit temným přízrakům usilujícím o jejich život. Ani útěk pod ochranná křídla vlídnějších místních obyvatel jim klid nepřinese. Naopak vyjde najevo, že jsou zde již dlouho očekáváni a je do nich vkládána poslední naděje.
Sára s Lukášem netouží do něčeho zasahovat a chtějí se vrátit zpět domů. Když se však dozví více o přízracích a zjistí, že chapadla zla nezadržitelně pronikají i do lidského světa, je jim jasné, že stranou zůstat nemohou. A tak začíná jejich cesta za poznáním, které přesahuje hranice nejbujnější fantazie, a příprava na setkání se zlem v jeho nejsyrovější podobě.
Obstojí Sára a Lukáš v nečekané zkoušce? Podaří se jim vše utajit před kamarády i rodiči? Odvrátí zlo a dokáží obstát v boji se silnějším nepřítelem?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Přízrak Alubenu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Přízrak Alubenu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Přízrak Alubenu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Přízrak Alubenu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Přízrak Alubenu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro děti