Vyrábíme krabičky - Klasika i moderna z tvrdého kartonu krok za krokem - edice Pro volný č

Kód: 2491892

Úplný název:

Vyrábíme krabičky - Klasika i moderna z tvrdého kartonu krok za krokem - edice Pro volný č (Cholmeley-Jonesová Edwina):

Autor a popis:

Cholmeley-Jonesová Edwina, Ikar, 128 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
207 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
 

Krabičky se tradičně vyrábějí z tvrdého kartonu, sešívají lněnou nití, zdobí odřezky tapet a zevnitř vykládají novinami. Podle detailních návodů si můžete vybrat nápodobu klasických vzorů a tvarů nebo si navrhnete své vlastní, sloužící specifickému účelu. Všechny postupy dokumentují barevné fotografie. Nechte se inspirovat a zhotovte si podle nejrůznějších šablon krabičky na rukavice, na hřebeny, na čaj, na drobnosti, na klobouky.

Nahlédnout do Vyrábíme krabičky - Klasika i moderna z tvrdého kartonu krok za krokem - edice Pro volný č Nahlédnout do Vyrábíme krabičky - Klasika i moderna z tvrdého kartonu krok za krokem - edice Pro volný č

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vyrábíme krabičky - Klasika i moderna z tvrdého kartonu krok za krokem - edice Pro volný č do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vyrábíme krabičky - Klasika i moderna z tvrdého kartonu krok za krokem - edice Pro volný č.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vyrábíme krabičky - Klasika i moderna z tvrdého kartonu krok za krokem - edice Pro volný č (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vyrábíme krabičky - Klasika i moderna z tvrdého kartonu krok za krokem - edice Pro volný č bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vyrábíme krabičky - Klasika i moderna z tvrdého kartonu krok za krokem - edice Pro volný č doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro ženy

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro ženy / Vyrábíme krabičky - Klasika i moderna z tvrdého kartonu krok za krokem - edice Pro volný č