Proč bychom se netopili aneb vodácký průvodce pro ofélii - 5. vydání

Kód: 7376322

Úplný název:

Proč bychom se netopili aneb vodácký průvodce pro ofélii - 5. vydání (Šmíd Zdeněk): aneb Vodácký pruvodce pro Ofélii

Autor a popis:

Šmíd Zdeněk, Olympia, 152 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
123 Kč (179 Kč)
  / ks  
koupit
 

První díl volné vodácko-horácké trilogie (Proč bychom se netopili..., Proč bychom se nepotili..., Proč bychom se netěšili) je jednou z mála knih, od kterých se čtenář neodtrhne a nad kterými se od srdce zasměje, neboť i ten, kdo nikdy nejel Lužnici a další toky naší vlasti, o tom něco slyšel a rozhodně byl také mladý jako členové party ( Sumec, Keny, Lída, Křižák a další) v příbězích tvořících průvodce pro dívku Ofélii. Knížka se stala „kultovní“ pro všechny vyznavače vodáckého sportu, pro všechny, kteří tento sport provozují, i pro ty starší, kteří už na časy strávené u vody jen vzpomínají, ale kteří zůstávají duchem stále mladí a přátelství, humor a láska pro ně nejsou jen prázdnými pojmy. Ilustroval Adolf Born.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Proč bychom se netopili aneb vodácký průvodce pro ofélii - 5. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Proč bychom se netopili aneb vodácký průvodce pro ofélii - 5. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Proč bychom se netopili aneb vodácký průvodce pro ofélii - 5. vydání (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Proč bychom se netopili aneb vodácký průvodce pro ofélii - 5. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Proč bychom se netopili aneb vodácký průvodce pro ofélii - 5. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humor, satira

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Humor, satira / Proč bychom se netopili aneb vodácký průvodce pro ofélii - 5. vydání