Proč chceme, abyste byli bohatí - Dva muži, jedno poselství

Kód: 7349051

Úplný název:

Proč chceme, abyste byli bohatí - Dva muži, jedno poselství (Trump Donald, Kiyosaki Robert): Dva muži - jedno poselství

Autor a popis:

Trump Donald, Kiyosaki Robert,, Pragma, 336 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
238 Kč (298 Kč)
  / ks  
koupit
 

Svět stojí před mnoha náročnými úkoly a jeden z nich se týká financí. Mentalita dělání si nároků na pomoc se stala epidemií. Stále více lidí očekává od svých zemí, zaměstnavatelů nebo rodin, že se o ně postarají. Donald Trump a Robert Kiyosaki, oba úspěšní obchodníci, jsou přímo předurčeni k tomu, aby spojili své síly a pomohli tyto úkoly zvládnout. Jsou přesvědčeni, že peněžní problémy nemůžete vyřešit pomocí peněz. S peněžními problémy si poradíte jen díky finančnímu vzdělání. Trump a Kiyosaki vás chtějí naučit jak zbohatnout.
Každý z nich by dokázal napsat knihu na toto téma sám, ale rozhodli se napsat ji společně, protože sdílejí stejnou vášeň pro vzdělání a touhu zdůrazňovat význam finanční gramotnosti. Kromě toho chtějí věnovat část výtěžku z každé knihy charitativním a vzdělávacím organizacím, které také podporují finanční vzdělávání.
"Dejte člověku rybu a nakrmíte ho na jeden den. Naučte ho chytat ryby a nakrmíte ho na celý život."
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Proč chceme, abyste byli bohatí - Dva muži, jedno poselství do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Proč chceme, abyste byli bohatí - Dva muži, jedno poselství.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Proč chceme, abyste byli bohatí - Dva muži, jedno poselství (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Proč chceme, abyste byli bohatí - Dva muži, jedno poselství bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Proč chceme, abyste byli bohatí - Dva muži, jedno poselství doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Proč chceme, abyste byli bohatí - Dva muži, jedno poselství