Proč je v umění tolik nahých lidí a další zásadní otázky o umění

Kód: 2425556

Úplný název:

Proč je v umění tolik nahých lidí a další zásadní otázky o umění (Hodgeová Susie):

Autor a popis:

Hodgeová Susie, Universum, 96 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
223 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.2.2018 dopoledne. 
 

Jak to že, lidé ve starověkém Řecku a Římě vypadali všichni tak krásně? A proč jsou všichni nazí!? Proč se ve středověku malovalo všechno naplocho? Proč obraz potřebuje rám? Je opravdu potřeba tolik ovoce, když chci malovat zátiší?! Proč malují impresionisté všechno tak rozmazaně? Proč zrovna van Goghovy Slunečnice patří k nejdražším obrazům na světě, když jsou to jen slunečnice?! Praktická publikace přivádí starší děti a mladé čtenáře k umění vtipnou formou a učí je, jak se mohou na umění dívat a jak je interpretovat; přibližuje přitom významné směry v umění od samých jeho počátků - od jeskynních maleb až po tvorbu moderní a postmoderní. Autorka prostřednictvím nejvýznamnějších děl světového výtvarného dědictví klade humorné otázky a přináší odpovědi, které přivádějí děti k podstatě ikonických děl i jednotlivých výtvarných žánrů a objasňují záměry umělců.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Proč je v umění tolik nahých lidí a další zásadní otázky o umění do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Proč je v umění tolik nahých lidí a další zásadní otázky o umění.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Proč je v umění tolik nahých lidí a další zásadní otázky o umění (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Proč je v umění tolik nahých lidí a další zásadní otázky o umění bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Proč je v umění tolik nahých lidí a další zásadní otázky o umění doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dětská dobrodružství

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Dětská dobrodružství / Proč je v umění tolik nahých lidí a další zásadní otázky o umění