Proč je zívání nakažlivé? - odpovědi na 288 zvídavých otázek

Kód: 7232332

Úplný název:

Proč je zívání nakažlivé? - odpovědi na 288 zvídavých otázek (Heiney Paul): Odpovedi na 288 zvídavých otázek

Autor a popis:

Heiney Paul, KOPP, 288 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
148 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

název "Proč je zívání nakažlivé?", plné seriózních odpovědí na zvídavé otázky. Mezi 288 otázkami jsou například také tyto:
Proč se nemůžeme sami polechtat? Co by se stalo, kdybych spadl do černé díry? Spí ryby? Co vidí kočky, když se dívají do zrcadla? Je pravda, že jsou všichni lední medvědi leváci?
Proč datla nebolí hlava? Tato pravdivá, zábavná a často humorná kniha byla sepsána na základě poznatků nadšených vědců z celého světa. Jedná se o překlad anglického bestselleru.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Proč je zívání nakažlivé? - odpovědi na 288 zvídavých otázek do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Proč je zívání nakažlivé? - odpovědi na 288 zvídavých otázek.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Proč je zívání nakažlivé? - odpovědi na 288 zvídavých otázek (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Proč je zívání nakažlivé? - odpovědi na 288 zvídavých otázek bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Proč je zívání nakažlivé? - odpovědi na 288 zvídavých otázek doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Proč je zívání nakažlivé? - odpovědi na 288 zvídavých otázek