Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách - 2. vydání

Kód: 8742609

Úplný název:

Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách - 2. vydání (kol.):

Autor a popis:

Peasovi Allan a Barbara, ALMAN, 318 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
192 Kč (258 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kvůli své kontroverzní knize o rozdílech mezi myšlením žen a mužů procestovali Allan a Barbara Peaseovi celý svět a shromáždili nejnovější poznatky z oboru výzkumu mozku, z evoluční biologie, psychologie a sociologie. Výsledek jejich úsilí, vám možná překvapivým, avšak humorným a čtivým způsobem vysvětlí důvod existence napětí rozepří mezi příslušníky obou pohlaví a pokusí se najít způsob, jak se s nimi vypořádat.

Přečtěte si tuto knihu a konečně pochopíte, proč muži nikdy neposlouchají a proč ženy neumí číst v mapách. Po odhalení tohoto tajemství příslušníků opačného pohlaví se už nikdy nebudete muset za nic omlouvat.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách - 2. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách - 2. vydání