Proč nejsem muslim - Nekompromisní kritika islámského fundamentalismu

Kód: 7220234

Úplný název:

Proč nejsem muslim - Nekompromisní kritika islámského fundamentalismu (Warraq Ibn):

Autor a popis:

Warraq Ibn, Votobia, 504 stran, jazyk - CZ, 2005

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
199 Kč (289 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

bn Warraq ve své knize Proč nejsem muslim předkládá hořkou pravdu o islámu, aniž by se snažil ji nějak přislazovat. Je vzdělaný a celá jeho kniha je dobře doložena. Pouští se do západních intelektuálů, kteří namísto aby odsoudili Chomejního příkaz k zavraždění Salmana Rushdieho, raději kritizovali Rushdieho knihu Satanské verše, protože nebyla „politicky korektní“. Warraq hovoří o tom, jak se islám od časů Muhammada až do dnes špatně chová k menšinám, filozofům i ženám. Islám ve své historii nepronásledoval jen židy, ale také křesťany, zoroastrovci, hinduisty a v nedávné době také ahmedovce, stoupence bahá’ismu a další menšiny v Pákistánu, Íránu, Iráku, Indii, Sýrii a všude jinde, kde je islám u moci.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Proč nejsem muslim - Nekompromisní kritika islámského fundamentalismu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Proč nejsem muslim - Nekompromisní kritika islámského fundamentalismu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Proč nejsem muslim - Nekompromisní kritika islámského fundamentalismu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Proč nejsem muslim - Nekompromisní kritika islámského fundamentalismu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Proč nejsem muslim - Nekompromisní kritika islámského fundamentalismu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Proč nejsem muslim - Nekompromisní kritika islámského fundamentalismu