Proč se zastavily hodiny, když dědeček umřel a jiné podivné náhody a nevysvětlitelné jevy

Kód: 2491594

Úplný název:

Proč se zastavily hodiny, když dědeček umřel a jiné podivné náhody a nevysvětlitelné jevy (Harder Bernd):

Autor a popis:

Harder Bernd, Ikar, 256 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Nadpřirozená setkání, mysteriózní předtuchy, osudové náhody - každý občas zažije ty nejabsurdnější věci, které si nedokáže rozumově vysvětlit. A právě na tyto a další podobné paranormální jevy se autor zaměřuje a dochází mnohdy k překvapivým závěrům.

Nahlédnout do Proč se zastavily hodiny, když dědeček umřel a jiné podivné náhody a nevysvětlitelné jevy Nahlédnout do Proč se zastavily hodiny, když dědeček umřel a jiné podivné náhody a nevysvětlitelné jevy

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Proč se zastavily hodiny, když dědeček umřel a jiné podivné náhody a nevysvětlitelné jevy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Proč se zastavily hodiny, když dědeček umřel a jiné podivné náhody a nevysvětlitelné jevy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Proč se zastavily hodiny, když dědeček umřel a jiné podivné náhody a nevysvětlitelné jevy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Proč se zastavily hodiny, když dědeček umřel a jiné podivné náhody a nevysvětlitelné jevy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Proč se zastavily hodiny, když dědeček umřel a jiné podivné náhody a nevysvětlitelné jevy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Proč se zastavily hodiny, když dědeček umřel a jiné podivné náhody a nevysvětlitelné jevy