Proč to je umění - 100 moderních děl od Muncha po street art

Kód: 7391876

Úplný název:

Proč to je umění - 100 moderních děl od Muncha po street art (Hodge Susie): 100 moderních del od Muncha po street art

Autor a popis:

Hodge Susie, SLOVART, 224 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Když se někdy díváme na některé dílo abstraktního umění, utrousíme: Tohle by přece zvládlo pětileté dítě. Autorka odhaluje pomýlenost takového pocitu a vysvětluje, že nejlepší díla moderního umění jsou ve skutečnosti výsledkem složitých úvah a výjimečného uměleckého talentu.
Od proslulé Duchampovy Fontány přes čmáranice Cyho Twomblyho po Marka Rothka a minimalismus se Susie Hodge obrací na rozhořčené kritiky a přináší jim důkazy o řemeslné zručnosti, promyšlené ideji a inspiraci, která stojí za každým dílem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Proč to je umění - 100 moderních děl od Muncha po street art do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Proč to je umění - 100 moderních děl od Muncha po street art.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Proč to je umění - 100 moderních děl od Muncha po street art (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Proč to je umění - 100 moderních děl od Muncha po street art bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Proč to je umění - 100 moderních děl od Muncha po street art doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Proč to je umění - 100 moderních děl od Muncha po street art