Procesní řízení v praxi podniků a vysokých škol.

Kód: 7478674

Úplný název:

Procesní řízení v praxi podniků a vysokých škol. (kol.):

Autor a popis:

Tuček David, Hrabal Martin, Trčka Lukáš, Wolters Kluwer, 272 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
388 Kč (473 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Procesní řízení disponuje komponenty, jejichž využití se měří již řádově na desetiletí, ale i tyto komponenty se časem vyvíjí a zdokonalují a rozšiřuje se také spektrum institucí, pro které jsou jeho principy aplikovatelné. Zdaleka se nejedná jen o segment výrobních firem či podniků služeb, ale i o státní správu či vzdělávací instituce. V dnešní době se mimo jiné i díky posunům vývoje v oblasti IS/ICT objevují nové požadavky a také nové možnosti procesního řízení, které mohou firmám přinést nemalé přínosy. I to byl významný podnět pro zpracování této kolektivní monografie.

Naším cílem je neuvádět jen jednotlivé postřehy, jak je tomu v řadě populárně-naučných, nebo i jednotlivých vědeckých článcích o procesním řízení, ale poskytnout čtenáři komplexní pohled na problematiku procesního řízení ze všech jeho aspektů. Aspekty procesního řízení přitom chápeme ve významu: pohledy a stanoviska na problematiku řízení podnikových procesů (Business Process Managementu), a to nejen za výše zmíněné bariéry implementace procesního řízení, ale i za další důležité oblasti: cílů a faktorů procesního řízení, komponent a principů procesního řízení, softwarové podpory procesního řízení či dosahovaných přínosů procesního řízení v podnicích.

Při řešení problematiky procesního řízení v této kolektivní monografii bylo využito jak kvalitativního, tak kvantitativního výzkumu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Procesní řízení v praxi podniků a vysokých škol. do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Procesní řízení v praxi podniků a vysokých škol..
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Procesní řízení v praxi podniků a vysokých škol. (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Procesní řízení v praxi podniků a vysokých škol. bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Procesní řízení v praxi podniků a vysokých škol. doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Procesní řízení v praxi podniků a vysokých škol.