Procvičujeme pravopis podstatných jmen rodu ženského a středního - pracovní sešit pro 4. r

Kód: 7289571

Úplný název:

Procvičujeme pravopis podstatných jmen rodu ženského a středního - pracovní sešit pro 4. r (kol.):

Autor a popis:

Kol., NOVÁ ŠKOLA, 32 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
28 Kč (30 Kč)
  / ks  
koupit
 

Nový pracovní sešit slouží k procvičení pravopisu podstatných jmen rodu ženského a středního. Sešit obsahuje klíč s řešením a vloženou kartu s přehledem skloňování jednotlivých vzorů.

NNS462
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Procvičujeme pravopis podstatných jmen rodu ženského a středního - pracovní sešit pro 4. r do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Procvičujeme pravopis podstatných jmen rodu ženského a středního - pracovní sešit pro 4. r.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Procvičujeme pravopis podstatných jmen rodu ženského a středního - pracovní sešit pro 4. r (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Procvičujeme pravopis podstatných jmen rodu ženského a středního - pracovní sešit pro 4. r bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Procvičujeme pravopis podstatných jmen rodu ženského a středního - pracovní sešit pro 4. r doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Procvičujeme pravopis podstatných jmen rodu ženského a středního - pracovní sešit pro 4. r