Prodávejte jako ti nejlepší! - Osvědčené tipy a triky pro prodejce a obchodní zástupce

Kód: 2710166

Úplný název:

Prodávejte jako ti nejlepší! - Osvědčené tipy a triky pro prodejce a obchodní zástupce (Konopáč Miroslav): Osvědčené tipy a triky pro prodejce a obchodní zástupce

Autor a popis:

Konopáč Miroslav, Grada, 160 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
195 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

Autor v knize prozrazuje nejlepší způsoby prodeje a nejčastější prodejní chyby, ke kterým díky mnohaletému působení na trhu dospěly velké firmy, v nichž autor dlouhá léta působil. Jak tyto zkušenosti můžete použít ve své práci - ať už jste zaměstnanec, nebo pracujete sami na sebe - vám ukáže na mnoha praktických a ihned použitelných příkladech a návodech.
Knížka je neocenitelným pomocníkem pro všechny, kteří pracují jako obchodníci, prodejci nebo obchodní zástupci. Pokud začínáte obchodovat, pomůže vám v prvních krocích a umožní vám vyhnout se chybám, které dělalo mnoho vašich předchůdců a není nutné je opakovat. Zkušenější prodejci a obchodníci zde najdou náměty a inspiraci k dalšímu růstu. Knížka jim umožní uvědomit si, kde mají rezervy a okamžitě na nich zapracovat. Každý z nás má na výběr: buď si bude na všechno přicházet sám a smíří se s pomalým pokrokem a mnoha neúspěchy, nebo se bude učit od ostatních, a bude tak o krok napřed díky znalostem z této publikace.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Prodávejte jako ti nejlepší! - Osvědčené tipy a triky pro prodejce a obchodní zástupce do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Prodávejte jako ti nejlepší! - Osvědčené tipy a triky pro prodejce a obchodní zástupce.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Prodávejte jako ti nejlepší! - Osvědčené tipy a triky pro prodejce a obchodní zástupce (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Prodávejte jako ti nejlepší! - Osvědčené tipy a triky pro prodejce a obchodní zástupce bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Prodávejte jako ti nejlepší! - Osvědčené tipy a triky pro prodejce a obchodní zástupce doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Prodávejte jako ti nejlepší! - Osvědčené tipy a triky pro prodejce a obchodní zástupce