Profesionální žena - 7. vydání, v EMG 2. vydání

Kód: 2421519

Úplný název:

Profesionální žena - 7. vydání, v EMG 2. vydání (Páral Vladimír):

Autor a popis:

Páral Vladimír, Knižní klub, 336 stran, jazyk - CZ, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
152 Kč (190 Kč)
  / ks  
koupit
 

Satiricky laděný Páralův "román pro každého" je u čtenářů oblíben už více než třicet let. Vždyť od roku 1971, kdy toto dílo spatřilo světlo světa, vychází celkem již posedmé. Autor v něm osvědčil nejen svou suverénní schopnost vést hutné, dějově barvité vyprávění, ale též smysl pro účelné a zábavné využití ironie a nadsázky. Příběh o trnité pouti nezdolné a houževnaté krásky Soni Čechové za životním snem a vlastním sebezdokonalením lze totiž číst několikerým způsobem: jako parodii na dobrodružnou a ženskou brakovou literaturu i jako zdařilou analýzu životních stereotypů současného člověka.
Páralova hrdinka začíná jako služtička v pohostinském zařízení v severočeské vísce; myje schody a vykonává podřadnou práci, avšak přes nejrůznější dějové zvraty, únosy a manželství vede její cesta až ke studiu a úspěšné kariéře sekretářky podnikového ředitele. Zásluhu na tom má tajemný neznámý, který na dálku řídí dívčino jednání a vychovává ji nenápadně v "profesionální ženu."
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Profesionální žena - 7. vydání, v EMG 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Profesionální žena - 7. vydání, v EMG 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Profesionální žena - 7. vydání, v EMG 2. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Profesionální žena - 7. vydání, v EMG 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Profesionální žena - 7. vydání, v EMG 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Česká současná literatura

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Česká literatura / Česká současná literatura / Profesionální žena - 7. vydání, v EMG 2. vydání