Projektový management - Systémový přístup k řízení projektů

Kód: 2710075

Úplný název:

Projektový management - Systémový přístup k řízení projektů (Svozilová Alena): Systémový prístup k rízení projektu

Autor a popis:

Svozilová Alena, Grada, 424 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
421 Kč (495 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Již třetí vydání uznávané publikace se podrobně věnuje všem fázím řízení projektu a specifickým oblastem integrovaného řízení projektu tak, aby předkládané poznatky byly bezprostředně využitelné v praxi. Nové vydání je doplněno o řadu metod, zkušeností i témat - například o nové procesní modely, aktuální softwarovou podporu pro řízení projektů, specifika mezinárodního prostředí a nové pohledy na outsourcing. Aktualizovaná je fáze plánování projektu, proces řízení kvality projektu a řada dalších témat.
Autorka, která je vynikající projektovou manažerkou a konzultantkou se zkušenostmi v předních českých a světových firmách, v knize prakticky objasňuje základní principy a úkony řízení projektů v souladu se světovými trendy moderního projektového managementu. Díky velmi praktickému přístupu celé knihy, velkému množství návodů, postupů, rad a řadě názorných obrázků, tabulek a přehledů mají čtenáři možnost skutečně pochopit a zvládnout zásady projektového řízení a aplikovat je úspěšně v praxi. Publikace vychází z metodologií předních světových teoretiků a profesionálních organizací projektových manažerů Je určena projektovým manažerům, vedoucím projektů, podnikatelům a studentům.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Projektový management - Systémový přístup k řízení projektů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Projektový management - Systémový přístup k řízení projektů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Projektový management - Systémový přístup k řízení projektů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Projektový management - Systémový přístup k řízení projektů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Projektový management - Systémový přístup k řízení projektů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Management

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Management / Projektový management - Systémový přístup k řízení projektů