Projekty dramatické výchovy pro mladší školní věk

Kód: 2620374

Úplný název:

Projekty dramatické výchovy pro mladší školní věk (Machková Eva):

Autor a popis:

Machková Eva, Portal, 192 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
253 Kč (325 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Publikace obsahuje výběr z dramatickovýchovných projektů určených dětem od 6 do 11 let, vhodných pro práci v ZŠ i v literárně dramatických oborech ZUŠ a střediscích volného času.

Mohou být také inspirací pro práci center tvořivé dramatiky, která nabízejí projekty školám, nebo se stát součástí animační práce muzeí a galerií. Projekty vycházejí z praxe posluchačů, v některých případech absolventů katedry výchovné dramatiky DAMU Praha. Vznikly jako samostatné absolventské projekty nebo jako skupinové projekty v rámci výuky didaktiky oboru i v praxi. Všechny navrhované projekty s výjimkou jednoho byly v praxi realizovány. Projekty obsahují metodické poznámky a další komentáře didaktického a dramaturgického charakteru. Jsou doplněny fotografiemi z realizace i obrazovým materiálem, který byl použit v průběhu práce, literárními texty a dalšími přílohami. Eva Machková vystudovala divadelní vědu a pedagogiku, založila katedru výchovné dramatiky na DAMU; učí didaktiku, teorii a historii divadelní vědy. Vydala několik publikací: Dětské divadlo 1 a 2, Základy dramatické výchovy, Metodika dramatické výchovy, Úvod od studia dramatické výchovy, Volba literární látky pro dramatickou výchovu, Jak se učí dramatická výchova. V Portálu vyšla její kniha Projekty dramatické výchovy pro středoškoláky (2011).
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Projekty dramatické výchovy pro mladší školní věk do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Projekty dramatické výchovy pro mladší školní věk.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Projekty dramatické výchovy pro mladší školní věk (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Projekty dramatické výchovy pro mladší školní věk bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Projekty dramatické výchovy pro mladší školní věk doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Projekty dramatické výchovy pro mladší školní věk