Prokletí rodu Windsorů - Britská královská rodina bojuje o lásku

Kód: 7252253

Úplný název:

Prokletí rodu Windsorů - Britská královská rodina bojuje o lásku (Grunewaldová Ulrike):

Autor a popis:

Grunewaldová Ulrike, PRÁH, 192 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Už 170 let vládnou Anglii Windsoři. Jsou úspěšní, přesto se od dob královny Viktorie objevují v rodu černé ovce, jejichž chování mohutně otřásá trůnem a hrozí zánikem monarchie. Navíc se zdá, že celou rodinu sužuje jakási temná kletba, která jim nedovolí, aby byli šťastní v lásce. Král Edward VIII. se ve jménu lásky vzdal trůnu a oženil se s rozvedenou ženou. Princezna Diana veřejně odhalila rozpad svého manželství i krizi strnulého vládnoucího protokolu.
Tato historicky podložená kniha čerpá z dosud málo známých pramenů a nabízí překvapující odhalení z intimního života za palácovými zdmi. Ke slovu přicházejí potlačované sny, zatajované milenky i pikantnosti ze soukromí králů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Prokletí rodu Windsorů - Britská královská rodina bojuje o lásku do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Prokletí rodu Windsorů - Britská královská rodina bojuje o lásku.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Prokletí rodu Windsorů - Britská královská rodina bojuje o lásku (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Prokletí rodu Windsorů - Britská královská rodina bojuje o lásku bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Prokletí rodu Windsorů - Britská královská rodina bojuje o lásku doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Literární biografie / Prokletí rodu Windsorů - Britská královská rodina bojuje o lásku