Proměněné sny - Deset rozhovorů o iluzích a deziluzích, které přináší víra

Kód: 7294187

Úplný název:

Proměněné sny - Deset rozhovorů o iluzích a deziluzích, které přináší víra (Dvořáková Petra): Deset rozhovoru o iluzích a deziluzích, které prináší víra

Autor a popis:

Dvořáková Petra, Host, 164 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
172 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Máme před sebou materiál, jehož platnost nepomine, protože prchavá svědectví „zezdola“ o církvi v osmdesátých a devadesátých letech budou jednou skutečnou kronikou toho, jak to bylo. Nikoli tedy protokoly ze zasedání biskupské konference či nějaké další dokumenty, které nikdo rozumný nečte. Tyto rozhovory jsou určitou „anatomií“ (vetšinou) mladých křesťanských životů a jejich nehod. Jednotlivá vyprávění přinášejí svědectví o tom, co je to duchovní moc a jakých destruktivních podob může nabýt.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Proměněné sny - Deset rozhovorů o iluzích a deziluzích, které přináší víra do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Proměněné sny - Deset rozhovorů o iluzích a deziluzích, které přináší víra.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Proměněné sny - Deset rozhovorů o iluzích a deziluzích, které přináší víra (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Proměněné sny - Deset rozhovorů o iluzích a deziluzích, které přináší víra bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Proměněné sny - Deset rozhovorů o iluzích a deziluzích, které přináší víra doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Proměněné sny - Deset rozhovorů o iluzích a deziluzích, které přináší víra