Promyšlené vraždy Agathy Christie - Příběhy a tajemství z jejího archivu

Kód: 2423571

Úplný název:

Promyšlené vraždy Agathy Christie - Příběhy a tajemství z jejího archivu (Curran John):

Autor a popis:

Curran John, Knižní klub, 480 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
79 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

V publikaci navazující na úspěšné a oceňované Utajené zápisníky Agathy Christie nás znalec a archivář díla královny detektivek John Curran provádí šesti desetiletími její spisovatelské dráhy. Mimo jiné popisuje, jak ji vydavatel přemluvil, aby změnila závěr své první detektivky Záhada na zámku Styles (v této knize máte zcela poprvé možnost přečíst si původní rozuzlení románu), jak se ve čtyřicátých letech připravovala na to, že se zbaví Hercula Poirota, či o jakých námětech přemýšlela na sklonku svého života, nestihla je však již zrealizovat. Mimo jiné jsou zde opět uvedeny i dvě doposud neznámé povídky z její pozůstalosti - Muž, který věděl a pracovní verze Případu domovnice se slečnou Marplovou.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Promyšlené vraždy Agathy Christie - Příběhy a tajemství z jejího archivu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Promyšlené vraždy Agathy Christie - Příběhy a tajemství z jejího archivu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Promyšlené vraždy Agathy Christie - Příběhy a tajemství z jejího archivu (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Promyšlené vraždy Agathy Christie - Příběhy a tajemství z jejího archivu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 2).
 
 
 

S Promyšlené vraždy Agathy Christie - Příběhy a tajemství z jejího archivu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Osobnosti a osudy

 
Knihkupectví / Historie / Osobnosti a osudy / Promyšlené vraždy Agathy Christie - Příběhy a tajemství z jejího archivu