Proroctví psa a jíné povídky, The Oracle of the Dog and father Brown Stories

Kód: 8695552

Úplný název:

Proroctví psa a jíné povídky, The Oracle of the Dog and father Brown Stories (Chesterton Gilbert Keith):

Autor a popis:

Chesterton Gilbert Keith, Garamond, 210 stran, jazyk - angličtina, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
110 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
 

G.K.Chesterton je jedním z nejplodnějších anglických spisovatelů první poloviny 20.století (1874-1936). Mimo jiné je autorem 48 povídek s neobvyklým hrdinou-detektivem otcem Brownem, svéráznou, poněkud směšnou postavičkou v kněžském rouchu, jenž na rozdíl od svého „kolegy“ Sherlocka Holmese neřeší případy za pomocí chladné dedukce, nýbrž díky hluboké znalosti lidské povahy a psychologie. „Brownovky“ nejsou jen poutavým logickým cvičením, ale vynikají i zálibou v paradoxu, jíž nechybí filozofická hloubka. Náš výbor přináší povídky Nepřítomnost pana Sklenčky, Zpěv létajících ryb, Proroctví psa a Zrádné zrcadlo. Bilingvní anglicko-české vydání.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Proroctví psa a jíné povídky, The Oracle of the Dog and father Brown Stories do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Proroctví psa a jíné povídky, The Oracle of the Dog and father Brown Stories.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Proroctví psa a jíné povídky, The Oracle of the Dog and father Brown Stories (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Proroctví psa a jíné povídky, The Oracle of the Dog and father Brown Stories bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Proroctví psa a jíné povídky, The Oracle of the Dog and father Brown Stories doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Detektivky, krimi / Proroctví psa a jíné povídky, The Oracle of the Dog and father Brown Stories