Prostá pravda - Duchovní průvodce po životě, smrti, lásce a milování

Kód: 7370341

Úplný název:

Prostá pravda - Duchovní průvodce po životě, smrti, lásce a milování (Deida David): Duchovní pruvodce po živote, smrti, lásce a milování

Autor a popis:

Deida David, Synergie, 208 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
212 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.9.2017 dopoledne. 
 

Ve své knize David Deida předkládá celou řadu dovedností a postřehů jak objevit vaše skutečné poslání, jak v sobě probudit vášeň a lásku a také jak se je naučit rozdávat. Ukáže vám třeba, jak se otevřít úplnosti přítomného okamžiku nebo jak se orientovat v divoké krajině intimního vztahu.
Osvojíte si i umění sexuální vzájemnosti a dozvíte se, jak nakládat s hněvem, žárlivostí, strachem a žádostivostí, tedy s emocemi, které nás někdy na duchovní cestě mohou brzdit. Probuďte svou mysl, tělo i srdce a ponořte se do posvátného bytí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Prostá pravda - Duchovní průvodce po životě, smrti, lásce a milování do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Prostá pravda - Duchovní průvodce po životě, smrti, lásce a milování .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Prostá pravda - Duchovní průvodce po životě, smrti, lásce a milování (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Prostá pravda - Duchovní průvodce po životě, smrti, lásce a milování bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Prostá pravda - Duchovní průvodce po životě, smrti, lásce a milování doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Prostá pravda - Duchovní průvodce po životě, smrti, lásce a milování