Sudety 1938 - Obsazení pohraničních oblastí Československa pohledem důstojníků německé arm

Kód: 2042894

Úplný název:

Sudety 1938 - Obsazení pohraničních oblastí Československa pohledem důstojníků německé arm (Lakosil Jan, Svoboda Tomáš): Obsazení pohranicních oblastní Ceskoslovenska pohledem dustojníku nemecké armády.

Autor a popis:

Lakosil Jan, Svoboda Tomáš,, Mladá Fronta, 288 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Obsazení příhraničních oblastí Československa německou armádou v říjnu 1938 patří stále mezi diskutovaná a bolestivá místa našich dějin.
Kniha Sudety 1938 přibližuje toto krizové období pohledem důstojníků německé Wehrmacht. Jejich poznatky a postřehy sepsané bezprostředně po návratu z nasazení v Sudetech představují velmi zajímavé svědectví nejen o mírovém obsazení odstoupených oblastí, ale i o utajovaných válečných přípravách na přepadení Československa. Kromě bohatého obrazového doprovodu, tvořeného převážně doposud nepublikovanými a mnohdy unikátními fotografiemi, je kniha doplněna dalšími zajímavostmi, jako jsou ukázky tajných předpisů a pomůcek, které připravil německý generální štáb pro potřeby války proti Československu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sudety 1938 - Obsazení pohraničních oblastí Československa pohledem důstojníků německé arm do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sudety 1938 - Obsazení pohraničních oblastí Československa pohledem důstojníků německé arm.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sudety 1938 - Obsazení pohraničních oblastí Československa pohledem důstojníků německé arm (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sudety 1938 - Obsazení pohraničních oblastí Československa pohledem důstojníků německé arm bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sudety 1938 - Obsazení pohraničních oblastí Československa pohledem důstojníků německé arm doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Military

 
Knihkupectví / Military / Sudety 1938 - Obsazení pohraničních oblastí Československa pohledem důstojníků německé arm