Audio CD: Provazochodkyně - CDmp3 (Čte Lucie Pernetová a Marek Holý)

Kód: 6948120

Úplný název:

Audio CD: Provazochodkyně - CDmp3 (Čte Lucie Pernetová a Marek Holý) (Mawer Simon):

Autor a popis:

Mawer Simon, OneHotBook, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
283 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.2.2018 dopoledne. 
 

Pokračování audioknihy Dívka, která spadla z nebe.

Marian Sutrová, jedna z mála přeživších agentů Velitelství zvláštních operací, čelila zatčení, brutálním výslechům i hrůzám pobytu v koncentračním táboře Ravensbrück. Na jaře roku 1945 se vrací do Anglie, kterou sotva poznává, učí se žít v poválečné realitě, jíž nerozumí, a hledá záchytný bod, s jehož pomocí by mohla začít budovat svůj nový život. Ačkoli se ji snaží podpořit rodina i nová známost, nepřestávají ji pronásledovat vzpomínky na strašlivé a inzenzivní zážitky. Nedokáže v sobě potlačit ani touhu po dobrodružství. Když ji její bývalý řídící důstojník láká zpět do temného světa špionáže, těžko odolává. Dostává se do tíživého soukolí politiky studené války a nakonec je nucena riskovat všechno - aby ochránila ty, které miluje, aby pomohla věci, které věří, a aby dokázala najít smysl vlastní existence v novém světě. A to ještě netuší, že získala mladého obdivovatele, který její dráhu bedlivě sleduje...

Účinkující: Lucie Pernetová a Marek Holý
Délka nahrávky: 14 hodin
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Provazochodkyně - CDmp3 (Čte Lucie Pernetová a Marek Holý) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Provazochodkyně - CDmp3 (Čte Lucie Pernetová a Marek Holý).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Provazochodkyně - CDmp3 (Čte Lucie Pernetová a Marek Holý) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Provazochodkyně - CDmp3 (Čte Lucie Pernetová a Marek Holý) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Provazochodkyně - CDmp3 (Čte Lucie Pernetová a Marek Holý) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro dospělé / Audio CD: Provazochodkyně - CDmp3 (Čte Lucie Pernetová a Marek Holý)