Provoz, revize a údržba technických zařízení - Elektrická, plynová, tlaková, zdvihací

Kód: 2475121

Úplný název:

Provoz, revize a údržba technických zařízení - Elektrická, plynová, tlaková, zdvihací (Šturma Martin): vyhrazená technická zarízení

Autor a popis:

Šturma Martin, Grada, 144 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
195 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Publikace si klade za cíl poskytnout srozumitelné a co nejobsáhlejší informace především vlastníkům a provozovatelům vyhrazených technických zařízení, kteří je používají pro své podnikání. Zároveň by měla sloužit odborníkům - revizním technikům, vedoucím technických oddělení, osobám zodpovědným, manažerům údržby či technikům BOZP, kteří v zájmu bezpečnosti, ochrany zdraví a majetku tato zařízení kontrolují a revidují. Autor jednotlivá témata rozdělil do ucelených kapitol tak, jak se s nimi v praxi potkáte. Objasnil, co jsou vyhrazená a nevyhrazená technická zařízení, co je provozní dokumentace a jak se tvoří a aktualizuje, jak lze eliminovat bezprostřední i dlouhodobá rizika, jakou odpovědnost nese revizní technik, provozovatel či majitel, kdo je osoba zodpovědná za provoz a jaké jsou její povinnosti, a nakonec jak správně revize objednávat a co po revizním technikovi požadovat. Spolupráce majitele či provozovatele zařízení s revizním technikem je klíčová pro dosaže ní dobrého výsledku, tedy kvalitně zrevidovaného zařízení za rozumnou cenu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Provoz, revize a údržba technických zařízení - Elektrická, plynová, tlaková, zdvihací do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Provoz, revize a údržba technických zařízení - Elektrická, plynová, tlaková, zdvihací.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Provoz, revize a údržba technických zařízení - Elektrická, plynová, tlaková, zdvihací (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Provoz, revize a údržba technických zařízení - Elektrická, plynová, tlaková, zdvihací bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Provoz, revize a údržba technických zařízení - Elektrická, plynová, tlaková, zdvihací doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Věda a technika

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Věda a technika / Provoz, revize a údržba technických zařízení - Elektrická, plynová, tlaková, zdvihací