Proyectos políticos y culturales en las realidades caribeňas de los siglos XIX y XX Ibero-

Kód: 2463267

Úplný název:

Proyectos políticos y culturales en las realidades caribeňas de los siglos XIX y XX Ibero- (Opatrný Josef, kol.):

Autor a popis:

Opatrný Josef, kol., Karolinum, 344 stran, jazyk - španělština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
325 Kč (400 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

Monografie, na níž se podíleli historikové a literární vědci z Kuby, Francie, Španělska, České republiky a dalších států, pojednává o různých politických a kulturních projektech v karibské oblasti v průběhu devatenáctého a dvacátého století, přičemž je sledován proces jejich realizace, popřípadě důvody, proč zůstaly projekty nerealizovány. Společným zájmem hned několika odborníků je řešení otázky otroctví na Kubě v devatenáctém století, jehož likvidace byla současně problémem ekonomickým, sociálním a kulturním. Na tuto problematiku pak navazují další autoři zabývající se literárním projekty dvacátého století, v nichž je sledován odkaz na africké dědictví v literaturách karibských ostrovů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Proyectos políticos y culturales en las realidades caribeňas de los siglos XIX y XX Ibero- do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Proyectos políticos y culturales en las realidades caribeňas de los siglos XIX y XX Ibero-.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Proyectos políticos y culturales en las realidades caribeňas de los siglos XIX y XX Ibero- (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Proyectos políticos y culturales en las realidades caribeňas de los siglos XIX y XX Ibero- bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Proyectos políticos y culturales en las realidades caribeňas de los siglos XIX y XX Ibero- doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Proyectos políticos y culturales en las realidades caribeňas de los siglos XIX y XX Ibero-