Audio CD: Prsatý muž a zloděj příběhů - čte Filip Švarc/audiokniha 12 hodin (2 disky MP3)

Kód: 0964002

Úplný název:

Audio CD: Prsatý muž a zloděj příběhů - čte Filip Švarc/audiokniha 12 hodin (2 disky MP3) (Formánek Josef):

Autor a popis:

Formánek Josef, , 28 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
235 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Neznámější Formánkov kniha nyní na MP3 s bonusem Prsatý muž a zloděj příběhů je o tom, co člověk najde na dně, když už si myslí, že nemůže dál, i o tom, že zázrak potkáme nejen v přítmí pralesa, ale kdekoliv. Poušť, džungle, šamani, rituální obřady, láska, smrt, ďábel v napínavém příběhu reportéra, který se vydává k primitivnímu kmeni v deštném pralese. Po návratu domů zjišťuje, že se nevrátil sám...
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Prsatý muž a zloděj příběhů - čte Filip Švarc/audiokniha 12 hodin (2 disky MP3) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Prsatý muž a zloděj příběhů - čte Filip Švarc/audiokniha 12 hodin (2 disky MP3).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Prsatý muž a zloděj příběhů - čte Filip Švarc/audiokniha 12 hodin (2 disky MP3) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Prsatý muž a zloděj příběhů - čte Filip Švarc/audiokniha 12 hodin (2 disky MP3) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Prsatý muž a zloděj příběhů - čte Filip Švarc/audiokniha 12 hodin (2 disky MP3) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Česká současná literatura

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Česká literatura / Česká současná literatura / Audio CD: Prsatý muž a zloděj příběhů - čte Filip Švarc/audiokniha 12 hodin (2 disky MP3)