Průvodce Financial Times: Jak vybírat podhodnocené akcie

Kód: 2512768

Úplný název:

Průvodce Financial Times: Jak vybírat podhodnocené akcie (Arnold Glen): a vydelat na jejich rustu

Autor a popis:

Arnold Glen, Computer Press, 368 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
145 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Jakými principy se již přes půl století řídí velcí investoři jako Warren Buffett, Peter Lynch či Benjamin Graham? Co se od těchto investorů, jimž lze úspěchy na světových akciových trzích jen závidět, můžeme naučit? Právě těmito otázkami se v knize Hodnotové investování zabývá úspěšný autor Glen Arnold. Představuje soubor rad, v nichž se principy hodnotového a růstového investování snoubí s taktikami nejslavnějších světových investorů. Dozvíte se, jak tyto postupy aplikovat na své vlastní portfolio a stát se tak úspěšným a disciplinovaným investorem. Kniha Hodnotové investování představuje základní pojmy i praktické metody ověřené slavnými investory: nikové investování podle Petera Lynche investování do nízkého P/E podle Johna Neffa moderní analýzu cenných papírů podle Benjamina Grahama investování do výnosných akcií podle Philipa Fishera investování zaměřené na perspektivu firmy podle Warrena Buffetta a Charlese Mungera hodnotovorůstovou metodu investování analýzu odvětví a konkurenčních prostředků „Tuto knihu by si měl přečíst každý, kdo to s investováním myslí skutečně vážně. Zvláště v dnešní době, charakteristické záplavou informačních zdrojů a různých oceňovacích technik, je pochopení základů hodnotového investování nezbytným předpokladem úspěšného dlouhodobého investora. A od koho jiného čerpat než od nejúspěšnějších hodnotových investorů historie finančních trhů.“ —Marek Hatlapatka, hlavní analytik společnosti Cyrrus Glen Arnold je obchodník, investor a profesor financí na Salfordské univerzitě. Napsal mnoho knih o financích a investování, například Corporate Financial Management, The Handbook of Corporate Finance či The Financial Times Guide to Investing.

Nahlédnout do Průvodce Financial Times: Jak vybírat podhodnocené akcie Nahlédnout do Průvodce Financial Times: Jak vybírat podhodnocené akcie

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Průvodce Financial Times: Jak vybírat podhodnocené akcie do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Průvodce Financial Times: Jak vybírat podhodnocené akcie.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Průvodce Financial Times: Jak vybírat podhodnocené akcie (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Průvodce Financial Times: Jak vybírat podhodnocené akcie bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Průvodce Financial Times: Jak vybírat podhodnocené akcie doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ekonomika

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Ekonomika / Průvodce Financial Times: Jak vybírat podhodnocené akcie