Průvodce lidovými názvy rostlin i jiných léčivých přírodnin a jejich produktů

Kód: 2001332

Úplný název:

Průvodce lidovými názvy rostlin i jiných léčivých přírodnin a jejich produktů (Rystonová Ida):

Autor a popis:

Rystonová Ida, Academia, 736 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
104 Kč (345 Kč)
  / ks  
koupit
 

Publikace je nejen podrobným soupisem lidových názvů rostlin z celého světa, ale i nebylinných léčivých prostředků, tak jak je znali naši předkové. Tyto prostředky bývaly nedílnou součástí umění starých bylinářů, ranhojičů i čarodějnic. Autorka shromažďovala názvy více než třicet let a po celou tu dobu byla vedena obdivem k moudrosti a hravé tvořivosti, s jakou vznikaly. Nebyl to však jen dávný starověk nebo středověk, který nám zanechal tajemné kouzlo lidových názvů. I moderní doba přinesla nové termíny - vznikají a žijí stále a přispívají k obohacení našeho jazyka.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Průvodce lidovými názvy rostlin i jiných léčivých přírodnin a jejich produktů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Průvodce lidovými názvy rostlin i jiných léčivých přírodnin a jejich produktů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Průvodce lidovými názvy rostlin i jiných léčivých přírodnin a jejich produktů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Průvodce lidovými názvy rostlin i jiných léčivých přírodnin a jejich produktů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Průvodce lidovými názvy rostlin i jiných léčivých přírodnin a jejich produktů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Průvodce lidovými názvy rostlin i jiných léčivých přírodnin a jejich produktů