Průvodce matematikou 1 aneb co byste měli znát z numerické matematiky ze základní školy

Kód: 7358274

Úplný název:

Průvodce matematikou 1 aneb co byste měli znát z numerické matematiky ze základní školy (Palková Martina, Zemek Václav): aneb co byste měli znát z numerické matematiky ze základní školy

Autor a popis:

Palková Martina, Zemek Václav, didaktis, 200 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
224 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.2.2018 dopoledne. 
 

Tato kniha je určena především pro žáky druhého stupně ZŠ k přípravě na přijímací zkoušky, ale také pro studenty SŠ a pro všechny, kteří chtějí mít základní poznatky z matematiky po ruce. Publikace podává komplexní přehled učiva matematiky základní školy, který si najde své místo v každé domácí knihovně. Najdete zde vše od pravidel pro používání základních početních operací, algebraických výrazů a rovnic až po množiny či základy finanční matematiky. Samostatnou kapitolu tvoří přehled základních typů slovních úloh, které jsou vysvětleny na příkladech.

Grafické zpracování a barevné rozlišení umožňuje snadnou orientaci a rychlé vyhledávání potřebných informací. Pro rychle vyhledávání je titul doplněn rejstříkem pojmů.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Průvodce matematikou 1 aneb co byste měli znát z numerické matematiky ze základní školy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Průvodce matematikou 1 aneb co byste měli znát z numerické matematiky ze základní školy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Průvodce matematikou 1 aneb co byste měli znát z numerické matematiky ze základní školy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Průvodce matematikou 1 aneb co byste měli znát z numerické matematiky ze základní školy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Průvodce matematikou 1 aneb co byste měli znát z numerické matematiky ze základní školy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Průvodce matematikou 1 aneb co byste měli znát z numerické matematiky ze základní školy