Průvodce po Botanické zahradě Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy

Kód: 2463165

Úplný název:

Průvodce po Botanické zahradě Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy (Hrouda Lubomír, kol.): Prehled skleníkových i venkovních expozic

Autor a popis:

Hrouda Lubomír, Karolinum, 150 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
141 Kč (180 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Botanická zahrada Univerzity Karlovy v Praze je primárně orientována na zachycení co největší různorodosti domácí středoevropské květeny. Subtropické a tropické skleníkové expozice jsou zaměřeny na typické (a užitkové) zástupce tropické a subtropické flóry a vegetace, zahrnují ale i četné další čeledi semenných rostlin a kapradin významné z výukového hlediska. Venkovní expozice se soustředí hlavně v dolní části zahrady a jsou rámovány parkovou zelení v terasovitém terénu.
Tištěný průvodce po zahradě se návštěvníkům dostává do ruky po více než půlstoletí. Přináší základní údaje o většině důležitých expozic i o dalších pěstovaných souborech a současně informuje o možném didaktickém a vědeckém potenciálu zahrady.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Průvodce po Botanické zahradě Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Průvodce po Botanické zahradě Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Průvodce po Botanické zahradě Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Průvodce po Botanické zahradě Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Průvodce po Botanické zahradě Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Průvodce po Botanické zahradě Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy