Průvodce po mystických místech světa - Více než 250 tajuplných míst na celé Zemi

Kód: 7529009

Úplný název:

Průvodce po mystických místech světa - Více než 250 tajuplných míst na celé Zemi (Bartlettová Sarah): Více než 250 tajuplných míst na celé Zemi

Autor a popis:

Bartlettová Sarah, SLOVART, 256 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
399 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Čarodějnice a démoni, duchové a upíři, mimozemšťané a kněžky voodoo... od tajuplného přes strašidelné až k děsivému; známky nadpřirozeného naháněly hrůzu - a fascinovaly - lidi po staletí. O mnohých z nejtajuplnějších záhad na světě vypráví tato neobyčejná kniha plná strašidelných hradů, tajných úkrytů a jiných záhadných zajímavostí. Čtenáři v ní zjistí, že upíři pocházejí nejen z Rumunska, ale i z Řecka a z Filipín. Poznají zástupy duchů, kteří prý prodlévají na osiřelých bojištích, v opuštěných ústavech pro choromyslné, na hřbitovech a dalších místech, z nichž člověka mrazí. Posoudí možnost setkání s mimozemšťany. Navštíví tak zvláštní místa, jako je Uluru v nitru Austrálie nebo Chichén Itzá na mexickém Yucatánu. Vůbec první průvodce po mystických místech světa z Nakladatelství Slovart je bohatě ilustrovaný a seznámí čtenáře s více než 250 neobyčejnými místy z celého světa. U každého z nich pak najdou informace o tom, kdy je nejvhodnější dané místo navštívit, aby si mohli odnést co nejzajímavější zážitky. Tato kniha každého dozajista přesvědčí, že tam venku může být víc, než se zdá.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Průvodce po mystických místech světa - Více než 250 tajuplných míst na celé Zemi do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Průvodce po mystických místech světa - Více než 250 tajuplných míst na celé Zemi.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Průvodce po mystických místech světa - Více než 250 tajuplných míst na celé Zemi (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Průvodce po mystických místech světa - Více než 250 tajuplných míst na celé Zemi bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Průvodce po mystických místech světa - Více než 250 tajuplných míst na celé Zemi doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Průvodce po mystických místech světa - Více než 250 tajuplných míst na celé Zemi