Průvodce pozitivní psychologií - Nové přístupy, aktuální poznatky, praktické aplikace

Kód: 2473507

Úplný název:

Průvodce pozitivní psychologií - Nové přístupy, aktuální poznatky, praktické aplikace (Slezáčková Alena):

Autor a popis:

Slezáčková Alena, Grada, 304 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
322 Kč (379 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha jako první na našem trhu komplexně seznamuje čtenáře s dosavadním vývojem dnes velmi aktuálního psy-chologického směru - pozitivní psychologie. Čtivou formou ho provádí jejími základními tématy, přináší zajímavé výsledky výzkumů a předkládá bohaté aplikační možnosti v oblasti terapie, poradenství, vzdělávání, koučinku, zdravotnictví, managementu i osobního rozvoje. K jednotlivým kapitolám nabízí praktická cvičení a intervence jako inspiraci pro využití v praxi. Seznámí vás s různými pohledy odborníků na to, co činí život šťastným a smys-luplným. Kromě teoretického zázemí získáte inspiraci i pro praktické zlepšení kvality svého života. Publikace je určena nejen odborníkům a akademickým pracovníkům, ale i vysokoškolským studentům oboru psychologie, stu-dentům pedagogických a sociálních oborů, středoškolským studentům, psychologům, učitelům na vysokých i střed-ních školách, koučům, příslušníkům pomáhajících profesí a v neposlední řadě i laické veřejnosti.

Nahlédnout do Průvodce pozitivní psychologií - Nové přístupy, aktuální poznatky, praktické aplikace Nahlédnout do Průvodce pozitivní psychologií - Nové přístupy, aktuální poznatky, praktické aplikace

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Průvodce pozitivní psychologií - Nové přístupy, aktuální poznatky, praktické aplikace do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Průvodce pozitivní psychologií - Nové přístupy, aktuální poznatky, praktické aplikace.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Průvodce pozitivní psychologií - Nové přístupy, aktuální poznatky, praktické aplikace (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Průvodce pozitivní psychologií - Nové přístupy, aktuální poznatky, praktické aplikace bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Průvodce pozitivní psychologií - Nové přístupy, aktuální poznatky, praktické aplikace doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Průvodce pozitivní psychologií - Nové přístupy, aktuální poznatky, praktické aplikace