Průvodce těhotenstvím a porodem - Vše o vašich 40 týdnech a ještě víc, na co se bojíte koh

Kód: 2491376

Úplný název:

Průvodce těhotenstvím a porodem - Vše o vašich 40 týdnech a ještě víc, na co se bojíte koh (Parker-Littlerová Catharine):

Autor a popis:

Parker-Littlerová Catharine, Ikar, 320 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
359 Kč (449 Kč)
  / ks  
koupit
 

Vše, co potřebujete vědět - od početí až po první týdny života s novým miminkem. Stovky všeobecných i specifických otázek, intimních, bolestivých i nesmělých problémů, na které se ptají ženy, touží-li po miminku, otěhotní a porodí, zodpovězených zkušenými porodními asistentkami s využitím nejnovějších informací. Průvodce mějte stále po ruce - je to vaše asistentka na telefonu 24 hodin denně.

Nahlédnout do Průvodce těhotenstvím a porodem - Vše o vašich 40 týdnech a ještě víc, na co se bojíte koh Nahlédnout do Průvodce těhotenstvím a porodem - Vše o vašich 40 týdnech a ještě víc, na co se bojíte koh

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Průvodce těhotenstvím a porodem - Vše o vašich 40 týdnech a ještě víc, na co se bojíte koh do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Průvodce těhotenstvím a porodem - Vše o vašich 40 týdnech a ještě víc, na co se bojíte koh.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Průvodce těhotenstvím a porodem - Vše o vašich 40 týdnech a ještě víc, na co se bojíte koh (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Průvodce těhotenstvím a porodem - Vše o vašich 40 týdnech a ještě víc, na co se bojíte koh bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Průvodce těhotenstvím a porodem - Vše o vašich 40 týdnech a ještě víc, na co se bojíte koh doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Průvodce těhotenstvím a porodem - Vše o vašich 40 týdnech a ještě víc, na co se bojíte koh