Průvodce výukou dle RVP na 1. stupni ZŠ 2. díl - 4. ročník

Kód: 7230235

Úplný název:

Průvodce výukou dle RVP na 1. stupni ZŠ 2. díl - 4. ročník (Cakl Ondřej): 4. rocník

Autor a popis:

Kol., Prodos, 228 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
397 Kč (420 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Základní sestava Průvodce výukou dle RVP na 1. stupni obsahuje stručné pojednání věnované možnostem využití učebnic pro dosahování očekávaných výstupů a také souvisejícím aspektům tvorby ŠVP. Samozřejmě zde najdete návod pro práci s Průvodcem, v němž se dozvíte, jak se v publikaci zorientovat a jak s ní zacházet. Především Vás ale naučí, jak všechny informace, které pro Vás tato metodika má, můžete využít při tvorbě školního vzdělávacího programu a při vlastní výuce, především pokud jde o distribuci očekávaných výstupů do ročníků a jejich propojení s klíčovými kompetencemi. Oponenty nezůstávají ani mezioborové souvislosti a průřezová témata.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Průvodce výukou dle RVP na 1. stupni ZŠ 2. díl - 4. ročník do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Průvodce výukou dle RVP na 1. stupni ZŠ 2. díl - 4. ročník.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Průvodce výukou dle RVP na 1. stupni ZŠ 2. díl - 4. ročník (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Průvodce výukou dle RVP na 1. stupni ZŠ 2. díl - 4. ročník bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Průvodce výukou dle RVP na 1. stupni ZŠ 2. díl - 4. ročník doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Průvodce výukou dle RVP na 1. stupni ZŠ 2. díl - 4. ročník