Průvodce vývojem dětské řeči

Kód: 7262598

Úplný název:

Průvodce vývojem dětské řeči (Kutálková Dana): Logopedická prevence

Autor a popis:

Kutálková Dana, Galén, 228 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (220 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Knihu Průvodce vývojem dětské řeči lze už podle počtu dosud prodaných výtisků považovat za pedagogický bestseller: poprvé byla vydána roku 1996 pod názvem Logopedická prevence, a přestože vyšla postupně ve čtyřech vydáních a celkem v devíti tisících výtisků, byla beznadějně rozebrána. Proto ji čtenářům předkládáme znovu, v upravené a rozšířené podobě.

Nejrůznějších poruch řeči u dětí v současné době přibývá. Různé odborné výzkumy přitom ukazují, že nejméně třetina jich vzniká zbytečně a ostatní by často nemusely být tak závažné, kdyby se začalo s dítětem včas pracovat na jejich odstranění. Většina lidí si logopedickou terapii představuje jako více či méně otravné opakování slov a nesmyslných básniček, na které je vždycky dost času. Tato publikace by je měla přesvědčit, že to jde i jinak. Podaří-li se najít příčinu obtíží, pomoc bývá někdy až překvapivě snadná.

Publikace se zabývá problematikou dětské řeči komplexně - v první části seznamuje s nejnutnějšími teoretickými základy, o které se pak opírají praktické metody a postup, ovlivňující vývoj řeči. Jestliže totiž čtenář pochopí příčiny poruch řeči, je schopen využít ty nejúčinnější postupy, aby se řeč dítěte vyvíjela co nejpřirozeněji a dosáhla co nejlepší úrovně. Druhá část knížky nabízí seznámení s nejčastějšími poruchami řeči a jejich řešením.

Čtenáři určitě ocení i podrobné praktické rady a řadu konkrétních příběhů z praxe, které usnadňují pochopení textu i jeho zapamatování. V poslední části pak najdou množství her, které cíleně, ale nenápadně a zábavně rozvíjejí předpoklady dobrých komunikačních schopností.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Průvodce vývojem dětské řeči do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Průvodce vývojem dětské řeči.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Průvodce vývojem dětské řeči (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Průvodce vývojem dětské řeči bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Průvodce vývojem dětské řeči doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdravotnictví

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Zdravotnictví / Průvodce vývojem dětské řeči