První pomoc II pro studenty zdravotnických oborů

Kód: 2474200

Úplný název:

První pomoc II pro studenty zdravotnických oborů (Kelnarová Jarmila): Pro studenty zdravotnických oboru - 2., prepracované a doplnené vydání

Autor a popis:

Kelnarová a kolektiv Jarmila, Grada, 192 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
186 Kč (219 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Nové, přepracované vydání úspěšné dvoudílné učebnic první pomoci pro zdravotnické obory je doplněné o nejnovější poznatky v oboru. Druhý díl zpracovává témata: první pomoc při poranění hlavy, oka, páteře a míchy, hrudníku, břicha, pánve, končetin, při polytraumatu, tlakovém poranění, úrazech při dopravních nehodách nebo při sportu, při poškození organismu teplem, chladem, elektrickým proudem, chemickými látkami, dále první pomoc při urologických úrazech, gynekologických akutních stavech, náhlých příhodách břišních atd. Poslední kapitola obsahuje několik modelových případů s návodem, jak se zachovat v konkrétních situacích, a s upozorněním na nejčastější chyby. Studentům zdravotnických oborů se tak dostává skvělé pomůcky, která jim pomůže získat potřebné informace z oblasti péče o pacienta v urgentním stavu, proniknout do problematiky první pomoci, a tak jim umožní splnit studijní požadavky předmětu první pomoc.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit První pomoc II pro studenty zdravotnických oborů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s První pomoc II pro studenty zdravotnických oborů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení První pomoc II pro studenty zdravotnických oborů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na První pomoc II pro studenty zdravotnických oborů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S První pomoc II pro studenty zdravotnických oborů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / První pomoc II pro studenty zdravotnických oborů