Prvouka 1 - Metodický průvodce k učebnici s pracovním sešitem a k pracovní učebnici (čtení

Kód: 8759158

Úplný název:

Prvouka 1 - Metodický průvodce k učebnici s pracovním sešitem a k pracovní učebnici (čtení (kol.):

Autor a popis:

Kol., Nová škola - DUHA s.r.o., 56 stran, jazyk - CZ, 2017

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
87 Kč (82 Kč)
  / ks  
koupit
 

Součástí metodického průvodce jsou náměty pro další činnost v hodinách. Zaměření úkolů je odlišeno ikonami a je provázáno s učebnicí a s pracovním sešitem nebo s pracovní učebnicí.

Každé téma je uvedeno motivačním textem – básničkou, říkadlem, hádankou, úryvkem z dětské prózy. Motivační otázky prověřují porozumění textu a rozvíjejí komunikativní dovednosti na základě vlastních zkušeností žáků.

Následuje společné opakování probraného učiva formou stručných kontaktních otázek nebo her.

Další náměty na činnosti jsou zaměřeny na ztvárnění modelových situací, na hry, soutěže, jednoduché pokusy, náměty na pozorování v přírodě, mezipředmětové a skupinové úkoly.

Metodický průvodce také obsahuje 5 projektových úkolů a odkazy na interaktivní učebnici IUč Prvouka 1.


NOVA1132
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Prvouka 1 - Metodický průvodce k učebnici s pracovním sešitem a k pracovní učebnici (čtení do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Prvouka 1 - Metodický průvodce k učebnici s pracovním sešitem a k pracovní učebnici (čtení.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Prvouka 1 - Metodický průvodce k učebnici s pracovním sešitem a k pracovní učebnici (čtení (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Prvouka 1 - Metodický průvodce k učebnici s pracovním sešitem a k pracovní učebnici (čtení bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Prvouka 1 - Metodický průvodce k učebnici s pracovním sešitem a k pracovní učebnici (čtení doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Prvouka 1 - Metodický průvodce k učebnici s pracovním sešitem a k pracovní učebnici (čtení