Psí šťastlivci a smolaři - Nalézání štěstí na obou koncích vodítka

Kód: 7252706

Úplný název:

Psí šťastlivci a smolaři - Nalézání štěstí na obou koncích vodítka (Abbottová Elizabeth): Nalézání štěstí na obou koncích vodítka

Autor a popis:

Abbottová Elizabeth, Práh, 296 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.3.2018 dopoledne. 
 

Příběh o velké lásce k malým čtyřnohým přátelům. Elizabeth Abbottová vždy milovala zvířata a především psy, ale až když ji okolnosti donutily zanechat nejmilovanějšího psa Tommyho na zpustošeném Haiti, stali se právě psi kompasem jejího života. Pro Tommyho se vrátila, aby ho zachránila, a započala svou životní cestu, na níž zlepšila úděl mnoha psů i lidí.
V této knize se Abbottová dělí o příběhy plné lásky, které podnítil jeden malý psík, o zážitky získané při zachraňování psů i o přátelství navázaná během její životní dráhy. Přesvědčí nás o síle pouta mezi člověkem a zvířetem i o tom, že díky takovému poutu mohou být překonány jakékoliv hranice.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Psí šťastlivci a smolaři - Nalézání štěstí na obou koncích vodítka do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Psí šťastlivci a smolaři - Nalézání štěstí na obou koncích vodítka.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Psí šťastlivci a smolaři - Nalézání štěstí na obou koncích vodítka (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Psí šťastlivci a smolaři - Nalézání štěstí na obou koncích vodítka bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Psí šťastlivci a smolaři - Nalézání štěstí na obou koncích vodítka doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Psí šťastlivci a smolaři - Nalézání štěstí na obou koncích vodítka