Psi ve válce - Odvaha, láska a loajalita vojenských služebních psů

Kód: 7252385

Úplný název:

Psi ve válce - Odvaha, láska a loajalita vojenských služebních psů (Rogaková Lisa): Odvaha, láska a loajalita vojenských psu

Autor a popis:

Rogaková Lisa, PRÁH, 216 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
215 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
 

Milovníci psů tvrdí, že pes je nejlepší přítel člověka. Také často slýcháme, že jaký pán, takový pes. V armádě však koluje ještě jedno pořekadlo:

Jeden pes má hodnotu deseti vojáků.

Aby zjistila, proč tomu tak je, rozhodla se Lisa Rogak prozkoumat všechny aspekty výcviku psích specialistů a jejich následné nasazení v bojových zónách.
Kniha Psi ve válce mapuje působení psů v armádních jednotkách od první světové války až po současnost, kdy byl dopaden Usáma bin Ládin. Dozvíte se v ní, kteří psi splňují armádní požadavky, jak probíhá jejich výcvik, kdy a za jakých podmínek jsou nasazeni do misí, jaké zdravotní potíže je mohou postihnout a co se děje s psími veterány poté, co odejdou „do důchodu“.

Cali, Nemo, Rex, Cairo a další, to jsou jména armádních psů, kteří zachránili život svým psovodům, vojákům v jednotce, pomohli zneškodnit nepřítele nebo odhalit nastraženou minu. Když to situace vyžaduje, díky novým technologiím jsou vybaveni padákem, neprůstřelnou vestou, radiovým přijímačem nebo speciálními brýlemi. Jejich základní výbavou však stále zůstávají vytříbené smysly, tvrdý výcvik a neutuchající touha pracovat, a za to si je kolegové cení nejvíce.

Nahlédnout do Psi ve válce - Odvaha, láska a loajalita vojenských služebních psů Nahlédnout do Psi ve válce - Odvaha, láska a loajalita vojenských služebních psů

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Psi ve válce - Odvaha, láska a loajalita vojenských služebních psů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Psi ve válce - Odvaha, láska a loajalita vojenských služebních psů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Psi ve válce - Odvaha, láska a loajalita vojenských služebních psů (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Psi ve válce - Odvaha, láska a loajalita vojenských služebních psů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Psi ve válce - Odvaha, láska a loajalita vojenských služebních psů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psi ve válce - Odvaha, láska a loajalita vojenských služebních psů