Psychodynamická psychoterapie - Jak dobře naslouchat

Kód: 7254414

Úplný název:

Psychodynamická psychoterapie - Jak dobře naslouchat (Frederickson Jon): Jak dobre naslouchat

Autor a popis:

Frederickson Jon, Triton, 290 stran, jazyk - čeština, 2004

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
206 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tato kniha je určena především terapeutům, kteří usilují o hlubší porozumění svým klientům a pacientům. Vychází z analytické a dynamické psychoterapie a zaměřuje se na konkrétní situace terapeutického rozhovoru. Na záznamech jednotlivých sezení s klienty autor ilustruje svoji metodu hledání těžiště jejich problémů. Seznamuje nás se čtyřmi přístupy: reflexe, analýza konfliktu, analýza přenosu a analýza obran. Každý z nich je probrán v samostatné kapitole a doprovází jej praktické ukázky a cvičení. Vedle hlavního nástroje - interpretace - autor zajímavě využívá také imaginární vnitřní monolog terapeuta při zkusmých identifikacích s pacientem. Kniha poskytne terapeutům zajímavý návod k rozlišení a využití i nepatrných nitek poukazujících na významné prvky vnitřního života pacienta i na skryté rysy vzájemného vztahu pacient-psychoterapeut. Laičtí čtenáři pak mohou nahlédnout do zdánlivě neproniknutelného světa psychoanalytické psychoterapie. Jon Frederickson, M.S.W., je předsedou studijního programu Advanced Psychotherapy Training Program a vyučuje na Washington School of Psychiatry v rámci Faculty of Clinical Psychotherapy a Supervision Training Program. Působí rovněž na univerzitě v Georgtown University a ve Washingtonu jako soukromý psychoterapeut, supervizor a konzultant.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Psychodynamická psychoterapie - Jak dobře naslouchat do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Psychodynamická psychoterapie - Jak dobře naslouchat.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Psychodynamická psychoterapie - Jak dobře naslouchat (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Psychodynamická psychoterapie - Jak dobře naslouchat bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Psychodynamická psychoterapie - Jak dobře naslouchat doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychodynamická psychoterapie - Jak dobře naslouchat